Тўлиқ номланиши:"SAMARQAND"ОЧИК АКЦИЯДОРЛИК ТИЖОРАТ БАНКИ
Рўйхатдан ўтиш санаси:30.12.2000Рўйхатга олиш рақами:25/3Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:30.12.2000Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:3 234 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатмаётган IT-Park резиденти:
ИФУТ:64190 - Пул-кредит воситачилигининг бошқа турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1718401 - Самарқанд вилояти, СамарқандДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:144Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"SAMARQAND"ОЧИК АКЦИЯДОРЛИК ТИЖОРАТ БАНКИ
Дата регистрации:30.12.2000Регистрационный номер:25/3Дата перерегистрации:30.12.2000Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 234 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:64190 - Другие виды денежно-кредитного посредничестваОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления