Рўйхатдан ўтиш санаси:12.07.2019Рўйхатга олиш рақами:278Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:05.08.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:Ҳолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:94110 - Тижорат ва тадбиркорлик аъзолик ташкилотлари фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:260 - Юридик шахслар бирлашмаси (ассоциация, иттифоқ)МҲОБТ:1726273 - Тошкент шаҳри, Миробод туманиДБИДТ:79974 - Нoдaвлaт нoтижoрaт тaшкилoтлaр
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326010181415ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:12.07.2019Регистрационный номер:278Дата перерегистрации:05.08.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:94110 - Деятельность коммерческих и предпринимательских членских организацийОПФ:260 - Объединение юридических лиц (ассоциация, союз)СОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79974 - Негосударственные некоммерческие организации
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326010181415Статус свидетельства НДС: