Тўлиқ номланиши:"QORAQALPOG'ISTON DORIVOR USIMLIKLAR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Рўйхатдан ўтиш санаси:05.04.2011Рўйхатга олиш рақами:1858Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:05.04.2011Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:28.06.2021Устав капитали ҳажми:2 500 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:01139 - Бошқа илдизмевали екинлар ва уларнинг уруғлариниТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1735211 - Қорақалпоғистон Республикаси, Қораўзак туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:05.04.2011Регистрационный номер:1858Дата перерегистрации:05.04.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:28.06.2021Размер уставного фонда:2 500 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01139 - Выращивание прочих корне- и клубнеплодных культур и их семян, грибов и трюфелейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735211 - Республика Каракалпакстан, Караузякский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления