Тўлиқ номланиши:"BAG`DODDONMAHSULOTLARI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:21.01.1995Рўйхатга олиш рақами:777Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:17.09.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 275 598 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:10610 - Тегирмон-ёрма саноати маҳсулотлари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1730209 - Фарғона вилояти, Боғдод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:330070010770ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"BAG`DODDONMAHSULOTLARI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:21.01.1995Регистрационный номер:777Дата перерегистрации:17.09.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 275 598 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10610 - Производство продуктов мукомольно-крупяной промышленностиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1730209 - Ферганская область, Багдадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330070010770Статус свидетельства НДС: