Рўйхатдан ўтиш санаси:08.08.2006Рўйхатга олиш рақами:695Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:28.12.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:27.03.2022Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:66120 - Қимматли қоғозлар ва товарларга шартномалар бўйича брокерлик хизматиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1706212 - Бухоро вилояти, Вобкент туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"BUXORO-BAHOR" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.08.2006Регистрационный номер:695Дата перерегистрации:28.12.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.03.2022Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:66120 - Брокерские услуги по контрактам на ценные бумаги и товарыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706212 - Бухарская область, Вабкентский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления