Рўйхатдан ўтиш санаси:19.10.2024Рўйхатга олиш рақами:2613957Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:25.02.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:25 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:24450 - Бошқа рангли металлар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1724413 - Сирдарё вилояти, ЯнгиерДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:162Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327200258063ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"RONGTONG" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.10.2024Регистрационный номер:2613957Дата перерегистрации:25.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:25 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:24450 - Производство прочих цветных металловОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724413 - Сырдарьинская область, ЯнгиеpСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327200258063Статус свидетельства НДС: