Рўйхатдан ўтиш санаси:24.07.2025Рўйхатга олиш рақами:2890882Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:02.10.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:66120 - Қимматли қоғозлар ва товарларга шартномалар бўйича брокерлик хизматиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726277 - Тошкент шаҳри, Шайхонтохур туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"ARDENA BROKER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.07.2025Регистрационный номер:2890882Дата перерегистрации:02.10.2025Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:66120 - Брокерские услуги по контрактам на ценные бумаги и товарыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления