Тўлиқ номланиши:"OHANGARONSHIFER" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:09.02.1995Рўйхатга олиш рақами:465Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:30.07.2011Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:29.09.2025Устав капитали ҳажми:117 830 000.00 UZSҲолати:Банкротлик жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1727415 - Тошкент вилояти, ОҳангаронДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327190013506ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"OHANGARONSHIFER" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:09.02.1995Регистрационный номер:465Дата перерегистрации:30.07.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.09.2025Размер уставного фонда:117 830 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1727415 - Ташкентская область, АхангаранСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327190013506Статус свидетельства НДС: