Рўйхатдан ўтиш санаси:29.09.2010Рўйхатга олиш рақами:3353Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:15.07.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 501 659 605.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47712 - Ихтисослашган дўконларда кийимлар чакана савдоси (трикотаж ва пайпоқ-носки буюмларидан ташқари)Ташкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727239 - Тошкент вилояти, Юқоричирчиқ туманиДБИДТ:08184 - Ўзбекистон тўқимачилик ва тикув-трикотаж саноати корхоналари уюшмаси
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327050002087ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"KORTEXSOCKS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:29.09.2010Регистрационный номер:3353Дата перерегистрации:15.07.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 501 659 605.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47712 - Розничная торговля в специализированных магазинах одеждой (кроме трикотажных и чулочно-носочных изделий)ОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327050002087Статус свидетельства НДС: