Рўйхатдан ўтиш санаси:13.11.1995Рўйхатга олиш рақами:08394Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:11.07.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:3 061 825 800.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:77390 - Бошқа тоифаларга киритилмаганТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1722202 - Сурхондарё вилояти, Ангор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:322030004342ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"ANGOR PAXTA TOZALASH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:13.11.1995Регистрационный номер:08394Дата перерегистрации:11.07.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 061 825 800.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77390 - Аренда и лизинг прочих машин, оборудования и материальных средств, не включенных в другие категорииОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1722202 - Сурхандарьинская область, Ангорский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:322030004342Статус свидетельства НДС: