Рўйхатдан ўтиш санаси:09.09.2019Рўйхатга олиш рақами:758895Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:02.04.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:28.05.2025Устав капитали ҳажми:18 776 267 488.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:13910 - Тўқилган ва трикотаж полотно ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727401 - Тошкент вилояти, НурафшонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:09.09.2019Регистрационный номер:758895Дата перерегистрации:02.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:28.05.2025Размер уставного фонда:18 776 267 488.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:13910 - Производство вязанного и трикотажного полотнаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727401 - Ташкентская область, НурафшонСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления