Рўйхатдан ўтиш санаси:30.04.2009Рўйхатга олиш рақами:78Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:13.05.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Маpказий банкиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:12 430 191 064 160.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:64190 - Пул-кредит воситачилигининг бошқа турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726277 - Тошкент шаҳри, Шайхонтохур туманиДБИДТ:05084 - "Aгрoбaнк" акциядoрлик тижoрaт бaнки
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326060005094ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:“AGROBANK” AKSIYADORLIK TIJORAT BANKI
Дата регистрации:30.04.2009Регистрационный номер:78Дата перерегистрации:13.05.2026Регистрирующий орган:Центральный банк Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:12 430 191 064 160.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:64190 - Другие виды денежно-кредитного посредничестваОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:05084 - Акционеpный коммеpческий Агробанк
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326060005094Статус свидетельства НДС: