Рўйхатдан ўтиш санаси:15.01.2003Рўйхатга олиш рақами:36Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:21.01.2008Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:159 101 135.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:18130 - Босма шаклларни тайёрлаш ва информатсион фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726283 - Тошкент шаҳри, Сирғали туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"VLAD POLIGRAF" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.01.2003Регистрационный номер:36Дата перерегистрации:21.01.2008Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:159 101 135.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:18130 - Изготовление печатных форм и информационная деятельностьОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления