Тўлиқ номланиши:"UZKABEL" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:06.09.1995Рўйхатга олиш рақами:417Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:18.06.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:612 175 500.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:27320 - Електр симлари ва кабелнинг бошқа турларини ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:08374 - Ўзбекистон электротехника саноати корхоналари уюшмаси
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326020005450ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"UZKABEL" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:06.09.1995Регистрационный номер:417Дата перерегистрации:18.06.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:612 175 500.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:27320 - Производство прочих видов электропровода и кабеляОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:08374 - Ассоциация предприятий электротехнической промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020005450Статус свидетельства НДС: