Тўлиқ номланиши:"SHOVOT DON" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:12.06.1995Рўйхатга олиш рақами:157Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.12.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:968 956 600.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:10610 - Тегирмон-ёрма саноати маҳсулотлари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1733230 - Хоразм вилояти, Шовот туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:333080011187ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"SHOVOT DON" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:12.06.1995Регистрационный номер:157Дата перерегистрации:04.12.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:968 956 600.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10610 - Производство продуктов мукомольно-крупяной промышленностиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1733230 - Хорезмская область, Шаватский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:333080011187Статус свидетельства НДС: