Рўйхатдан ўтиш санаси:08.08.2006Рўйхатга олиш рақами:002242-08Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:22.07.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:28.12.2023Устав капитали ҳажми:3 376 971 374.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:20510 - Портловчи моддалар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726294 - Тошкент шаҳри, Чилонзор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:08.08.2006Регистрационный номер:002242-08Дата перерегистрации:22.07.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:28.12.2023Размер уставного фонда:3 376 971 374.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:20510 - Производство взрывчатых веществОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления