Тўлиқ номланиши:"SHARQ" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:16.06.1995Рўйхатга олиш рақами:439/1Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:21.07.2015Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:4 288 750 851.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:18110 - Газеталар нашр қилишТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726273 - Тошкент шаҳри, Миробод туманиДБИДТ:08324 - "ШARҚ" нaшриёт-мaтбaa акциядoрлик кoмпaнияси
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326010005191ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"SHARQ" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:16.06.1995Регистрационный номер:439/1Дата перерегистрации:21.07.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 288 750 851.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:18110 - Печатание газетОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:08324 - Издательско-полиграфическая акционерная компания "Шарк"
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326010005191Статус свидетельства НДС: