Рўйхатдан ўтиш санаси:18.05.2017Рўйхатга олиш рақами:8627Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:24.09.2013Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:26.12.2025Устав капитали ҳажми:80 000 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:77320 - Фуқаролик объектлари қуриш учун мўлжалланган қурилиш техникаси ва ускуналари ижараси ва лизингиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1708212 - Жиззах вилояти, Шароф Рашидов туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:18.05.2017Регистрационный номер:8627Дата перерегистрации:24.09.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.12.2025Размер уставного фонда:80 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77320 - Аренда и лизинг строительной техники и оборудования для строительства гражданских объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708212 - Джизакская область, Шароф Рашидовский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления