Рўйхатдан ўтиш санаси:20.02.2018Рўйхатга олиш рақами:579939Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:20.02.2018Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:548 100 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01133 - Крахмал ва инулинга бой илдизмевали екинлар ва уларнинг уруғларини етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727237 - Тошкент вилояти, Зангиота туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"J-M MALIK AGRO BIZNES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.02.2018Регистрационный номер:579939Дата перерегистрации:20.02.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:548 100 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01133 - Выращивание корнеплодов и клубнеплодов с высоким содержанием крахмала и инулина и их семянОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237 - Ташкентская область, Зангиатинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления