Рўйхатдан ўтиш санаси:22.01.2019Рўйхатга олиш рақами:671852Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:22.01.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:18.03.2026Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:13990 - Бошқа тоифаларга киритилмаган тўқимачилик маҳсулотлари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1730203551 - Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани, ОлтиариқДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"OLTIARIQ IDEAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.01.2019Регистрационный номер:671852Дата перерегистрации:22.01.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:18.03.2026Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:13990 - Производство прочих текстильных изделий, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730203551 - Ферганская область, Алтыарыкский район, АлтыарыкСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления