Рўйхатдан ўтиш санаси:12.06.2020Рўйхатга олиш рақами:858985Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:12.06.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:20.08.2025Устав капитали ҳажми:1 233 663 905.00 UZSҲолати:Мажбурий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:01470 - ПаррандачиликТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726262 - Тошкент шаҳри, Учтепа туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"MY PARRANDA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.06.2020Регистрационный номер:858985Дата перерегистрации:12.06.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:1 233 663 905.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01470 - ПтицеводствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления