Рўйхатдан ўтиш санаси:25.12.2020Рўйхатга олиш рақами:929442Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:25.12.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:800 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47712 - Ихтисослашган дўконларда кийимлар чакана савдоси (трикотаж ва пайпоқ-носки буюмларидан ташқари)Ташкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1706401 - Бухоро вилояти, БухороДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"MAJOR LUXURY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.12.2020Регистрационный номер:929442Дата перерегистрации:25.12.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:800 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47712 - Розничная торговля в специализированных магазинах одеждой (кроме трикотажных и чулочно-носочных изделий)ОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления