Тўлиқ номланиши:ПУ "BIR GLOBAL INSAAT"
Рўйхатдан ўтиш санаси:20.10.2019Рўйхатга олиш рақами:NTCK LOZ 2Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:20.10.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:29.10.2024Устав капитали ҳажми:1.00 UZSҲолати:Бошқа тугатилганлар ( (30, 31, 32, 33 ҳолатдан ташқари тугатилган корхоналар)IT-Park резиденти:
ИФУТ:70220 - Тижорат фаолияти ва бошқарув масалалари бўйича маслаҳат беришТашкилий-ҳуқуқий шакл:330 - Филиал ёки ваколатхона сифатида расмийлаштирилмаган алоҳида бўлинмаМҲОБТ:1726277 - Тошкент шаҳри, Шайхонтохур туманиДБИДТ:79974 - Нoдaвлaт нoтижoрaт тaшкилoтлaр

Полное наименование:ПУ "BIR GLOBAL INSAAT"
Дата регистрации:20.10.2019Регистрационный номер:NTCK LOZ 2Дата перерегистрации:20.10.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.10.2024Размер уставного фонда:1.00 UZSСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:70220 - Консультирование по вопросам коммерческой деятельности и управленияОПФ:330 - Обособленное подразделение, не оформленное в качестве филиала или представительстваСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79974 - Негосударственные некоммерческие организации