Тўлиқ номланиши:"DUOPRO" XUSUSIY KORXONA
Рўйхатдан ўтиш санаси:08.02.2018Рўйхатга олиш рақами:574884Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:05.08.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:4 887 443 400.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:46520 - Електрон ва телекоммуникатсион ускуналар ва уларнинг еҳтиёт қисмлари улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:110 - Хусусий корхонаМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326030020269ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"DUOPRO" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:08.02.2018Регистрационный номер:574884Дата перерегистрации:05.08.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 887 443 400.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46520 - Оптовая торговля электронным и телекоммуникационным оборудованием и запчастями к немуОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030020269Статус свидетельства НДС: