Тўлиқ номланиши:UZBEK OPPORTUNITIES FUND, LTD
Рўйхатдан ўтиш санаси:15.08.2022Рўйхатга олиш рақами:207777 BҚайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:Ҳолати:Солиқ мажбуриятига эга бўлмаганIT-Park резиденти:
ИФУТ:99000 - Екстерриториал ташкилотлар фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:330 - Филиал ёки ваколатхона сифатида расмийлаштирилмаган алоҳида бўлинмаМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:160Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:303010314335ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:UZBEK OPPORTUNITIES FUND, LTD
Дата регистрации:15.08.2022Регистрационный номер:207777 BДата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:Не имеющий налоговых обязательствРезидент IT-Park:
ОКЭД:99000 - Деятельность экстерриториальных организацийОПФ:330 - Обособленное подразделение, не оформленное в качестве филиала или представительстваСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
ИНОСТРАННЫХ ГРАЖДАН И ОРГАНИЗАЦИЙНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010314335Статус свидетельства НДС: