Рўйхатдан ўтиш санаси:11.11.2025Рўйхатга олиш рақами:3003396Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:25.02.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:800 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:41201 - Қурилиш (бино ва иншоотлар)Ташкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1722220 - Сурхондарё вилояти, Термиз туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:11.11.2025Регистрационный номер:3003396Дата перерегистрации:25.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:800 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:41201 - Строительство жилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722220 - Сурхандарьинская область, Термезский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления