Рўйхатдан ўтиш санаси:11.02.2019Рўйхатга олиш рақами:685055Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:11.02.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:06.01.2025Устав капитали ҳажми:Ҳолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:55100 - Меҳмонхоналар ва шунга ўхшаш яшаш жойлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1735222501 - Қорақалпоғистон Республикаси, Мўйноқ тумани, МўйноқДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:11.02.2019Регистрационный номер:685055Дата перерегистрации:11.02.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.01.2025Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:55100 - Гостиницы и аналогичные места проживанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735222501 - Республика Каракалпакстан, Муйнакский район, МуйнакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления