Рўйхатдан ўтиш санаси:01.07.2020Рўйхатга олиш рақами:866612Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:01.07.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:150 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:46310 - Мевалар ва сабзавотлар улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727237564 - Тошкент вилояти, Зангиота тумани, ЭркинДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"AL-MAXDI-GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:01.07.2020Регистрационный номер:866612Дата перерегистрации:01.07.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:150 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46310 - Оптовая торговля фруктами и овощамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237564 - Ташкентская область, Зангиатинский район, ЭркинСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления