Рўйхатдан ўтиш санаси:16.02.1995Рўйхатга олиш рақами:400/17Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:14.06.1996Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:33 341 425.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68203 - Кўп квартирали уйлар ва турар жойларни ижарага бериш ва бошқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727401 - Тошкент вилояти, НурафшонДБИДТ:01011 - Мaҳaллий ҳoкимият oргaнлaри тoмoнидaн тaъсис этилгaн юридик шaхслaр
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327230090866ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:16.02.1995Регистрационный номер:400/17Дата перерегистрации:14.06.1996Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:33 341 425.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68203 - Аренда и управление многоквартирными домами и жилищамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727401 - Ташкентская область, НурафшонСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327230090866Статус свидетельства НДС: