Рўйхатдан ўтиш санаси:28.07.2025Рўйхатга олиш рақами:2893192Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:400 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68100 - Кўчмас мулкни сотиб олиш ва сотишТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1718236 - Самарқанд вилояти, Ургут туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"LOCAL FARMER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.07.2025Регистрационный номер:2893192Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:400 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68100 - Купля и продажа недвижимостиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718236 - Самаркандская область, Ургутский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления