Рўйхатдан ўтиш санаси:30.01.2019Рўйхатга олиш рақами:676617Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:30.01.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:04.04.2026Устав капитали ҳажми:3 000 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:78200 - Вақтинча ишга жойлаштириш бўйича агентликлар фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1703224501 - Андижон вилояти, Асака тумани, АсакаДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:30.01.2019Регистрационный номер:676617Дата перерегистрации:30.01.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:04.04.2026Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:78200 - Деятельность агентств по временному трудоустройствуОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703224501 - Андижанская область, Асакинский район, АсакаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления