Рўйхатдан ўтиш санаси:02.07.2021Рўйхатга олиш рақами:1010476Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.04.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:21.04.2025Устав капитали ҳажми:6 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:79900 - Жой брон қилиш бўйича хизматларнинг бошқа турлари ва улар билан боғлиқ хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726294 - Тошкент шаҳри, Чилонзор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"BODRUM TOURIST" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:02.07.2021Регистрационный номер:1010476Дата перерегистрации:27.04.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.04.2025Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:79900 - Прочие виды услуг по бронированию и сопутствующие им услугиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления