Рўйхатдан ўтиш санаси:06.06.1995Рўйхатга олиш рақами:323Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:27.04.2007Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:65 378 795 400.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:27110 - Електр двигателларТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1727419 - Тошкент вилояти, ЧирчиқДБИДТ:08374 - Ўзбекистон электротехника саноати корхоналари уюшмаси
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327200013397ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:06.06.1995Регистрационный номер:323Дата перерегистрации:27.04.2007Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:65 378 795 400.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:27110 - Производство электродвигателей, генераторов и трансформаторовОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1727419 - Ташкентская область, ЧиpчикСООГУ:08374 - Ассоциация предприятий электротехнической промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327200013397Статус свидетельства НДС: