Рўйхатдан ўтиш санаси:23.01.2023Рўйхатга олиш рақами:2065764Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:26.11.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:10 838 043 158.20 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:24320 - Тасма ва тор тасмаларни совуқ ҳолда прокатка қилиш (ёйиш)Ташкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1708204 - Жиззах вилояти, Бахмал туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:162Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:306010218251ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:23.01.2023Регистрационный номер:2065764Дата перерегистрации:26.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 838 043 158.20 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:24320 - Холодная прокатка лент и узких полосОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708204 - Джизакская область, Бахмальский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306010218251Статус свидетельства НДС: