Рўйхатдан ўтиш санаси:22.08.2017Рўйхатга олиш рақами:49Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:13.02.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 925 938 200.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:52100 - Омборларга жойлаш ва сақлаш ("ўзпахтасаноат" ажнинг минтақавий пахта терминалларидан ташқари)Ташкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1727415 - Тошкент вилояти, ОҳангаронДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327190013666ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"OHANGARON DON" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:22.08.2017Регистрационный номер:49Дата перерегистрации:13.02.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 925 938 200.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52100 - Складирование и хранение (кроме зональных хлопковых терминалов ао "узпахтасаноат")ОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1727415 - Ташкентская область, АхангаранСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327190013666Статус свидетельства НДС: