To'liq nomlanishi:"PURE HYDROGEN" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.07.2019Ro'yxatga olish raqami:744757Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.07.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:253 800 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:20590 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn kimyoviy moddаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710207501 - Qashqadaryo viloyati, G‘uzor tumani, G‘uzorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PURE HYDROGEN" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.07.2019Регистрационный номер:744757Дата перерегистрации:18.07.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:253 800 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:20590 - Производство прочих химических продуктов, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710207501 - Кашкадарьинская область, Гузарский район, ГузарСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления