To'liq nomlanishi:"LIDER-MX-STROY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.01.2015Ro'yxatga olish raqami:18350Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.10.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:74900 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn professionаl, ilmiy vа texnik fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703401 - Andijon viloyati, AndijonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"LIDER-MX-STROY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.01.2015Регистрационный номер:18350Дата перерегистрации:07.10.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:74900 - Прочая профессиональная, научная и техническая деятельность, не включенная в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703401 - Андижанская область, АндижанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления