To'liq nomlanishi:"AZIZJON NURLI AGRO FAYZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.07.2016Ro'yxatga olish raqami:5037Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.07.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:03120 - Chuchuk suvlаrdа bаliq ovlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727259848 - Toshkent viloyati, Yangiyo‘l tumani, Qo‘sh yog‘ochSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:05.07.2016Регистрационный номер:5037Дата перерегистрации:05.07.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:03120 - Пресноводное рыболовствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727259848 - Ташкентская область, Янгиюльский район, КушегочСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления