To'liq nomlanishi:"GRAVEL SAND FACTORY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.01.2019Ro'yxatga olish raqami:767304Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.12.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:13.12.2023Ustav kapitalining hajmi:24 154 925.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:08120 - Ochiq shаg`аl vа qum konlаrini ishlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:28.01.2019Регистрационный номер:767304Дата перерегистрации:20.12.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.12.2023Размер уставного фонда:24 154 925.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:08120 - Разработка гравийных и песчаных карьеровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления