To'liq nomlanishi:"XONBEK-FAMILY" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.01.2022Ro'yxatga olish raqami:1086536Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10710 - Non, xаmirdаn yangi tаyyorlаngаn qаndolаt mаhsulotlаri, tort vа pirojnoe ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727265813 - Toshkent viloyati, Toshkent tumani, ChuvalachiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"XONBEK-FAMILY" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.01.2022Регистрационный номер:1086536Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10710 - Производство хлеба, свежих мучных кондитерских изделий, тортов и пирожныхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265813 - Ташкентская область, Ташкентский район, ЧувалачиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327110180145Статус свидетельства НДС: