To'liq nomlanishi:"NURLI BOG' FAYZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2020Ro'yxatga olish raqami:886332Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:52299 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, tаshish jаrаyonidаgi boshqа kuzаtib borish xizmаtlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706258555 - Buxoro viloyati, Shofirkon tumani, MirzoqulSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NURLI BOG' FAYZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.08.2020Регистрационный номер:886332Дата перерегистрации:28.08.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52299 - Прочие сопроводительные услуги при перевозках, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706258555 - Бухарская область, Шафирканский район, МирзокулСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления