To'liq nomlanishi:"DONMAH-IMEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.02.2019Ro'yxatga olish raqami:681885Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.03.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 924 206 271.50 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46211 - G`аllа, urug`lаr vа hаyvonlаr uchun ozuqаlаrning ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"DONMAH-IMEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.02.2019Регистрационный номер:681885Дата перерегистрации:06.03.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 924 206 271.50 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46211 - Оптовая торговля зерном, семенами и кормами для животныхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления