To'liq nomlanishi:"GENERO TECHNOPROJECT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.07.2015Ro'yxatga olish raqami:004831-06Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.02.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.02.2025Ustav kapitalining hajmi:16 183 754 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:13920 - Kiyimdаn tаshqаri tаyyor to'qimаchilik mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:07.07.2015Регистрационный номер:004831-06Дата перерегистрации:13.02.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.02.2025Размер уставного фонда:16 183 754 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:13920 - Производство готовых текстильных изделий, кроме одеждыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления