Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.06.2021Ro'yxatga olish raqami:1002998Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:14120 - Korjomаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727256 - Toshkent viloyati, Chinoz tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:15.06.2021Регистрационный номер:1002998Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:14120 - Производство спецодеждыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727256 - Ташкентская область, Чиназский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления