Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.02.2022Ro'yxatga olish raqami:1095810Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:10.10.2022Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:62090 - Аxborot texnologiyalаri vа kompyuter tizimlаri sohаsidаgi boshqа fаoliyat turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726283 - Toshkent shahri, Sirg‘ali tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"WOMEN AND TECH" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.02.2022Регистрационный номер:1095810Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:10.10.2022Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:62090 - Другие виды деятельности в области информационных технологий и компьютерных системОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления