To'liq nomlanishi:"PRAELEGAL CONSULTANCY" МАЪСУЛИЯТИ ЧЕКЛАНГАН ЖАМИЯТИ
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.07.2021Ro'yxatga olish raqami:1013872Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.07.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:500 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:69101 - Аdvokаtlаr tuzilmаlаrining fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PRAELEGAL CONSULTANCY" МАЪСУЛИЯТИ ЧЕКЛАНГАН ЖАМИЯТИ
Дата регистрации:12.07.2021Регистрационный номер:1013872Дата перерегистрации:12.07.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:69101 - Деятельность адвокатских формированийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления