To'liq nomlanishi:"MO'MIN XOJI OTA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.09.2018Ro'yxatga olish raqami:636415Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.09.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:23.03.2023Ustav kapitalining hajmi:11 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47190 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа boshqа tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727237852 - Toshkent viloyati, Zangiota tumani, O‘zgarishSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MO'MIN XOJI OTA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:17.09.2018Регистрационный номер:636415Дата перерегистрации:17.09.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.03.2023Размер уставного фонда:11 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47190 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах прочими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237852 - Ташкентская область, Зангиатинский район, УзгаришСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления