To'liq nomlanishi:"BA SPECIAL STEEL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.08.2023Ro'yxatga olish raqami:2244256Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.05.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:08110 - Qurilish vа pаrdozlаsh uchun tosh, ohаktosh, gips, bo'r vа slаnetslаr qаzib olishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714401 - Namangan viloyati, NamanganSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BA SPECIAL STEEL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.08.2023Регистрационный номер:2244256Дата перерегистрации:22.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:08110 - Добыча отделочного и строительного камня, известняка, гипса, мела и сланцевОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714401 - Наманганская область, НаманганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления