To'liq nomlanishi:"47-SON XKMK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.03.1995Ro'yxatga olish raqami:87пQayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.04.2004Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:27.09.2025Ustav kapitalining hajmi:Holati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:41202 - Yashаsh uchun mo'ljаllаnmаgаn binolаr qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706207895 - Buxoro viloyati, Buxoro tumani, IstiqbolSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:306050000064QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"47-SON XKMK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:30.03.1995Регистрационный номер:87пДата перерегистрации:20.04.2004Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.09.2025Размер уставного фонда:Состояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:41202 - Строительство нежилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706207895 - Бухарская область, Бухарский район, ИстикболСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306050000064Статус свидетельства НДС: