To'liq nomlanishi:"DIL MAX IDEAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.03.2020Ro'yxatga olish raqami:829754Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.03.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:03220 - Chuchuk suv аkvаkulturаsiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706219833 - Buxoro viloyati, Kogon tumani, NiyozhojiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"DIL MAX IDEAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.03.2020Регистрационный номер:829754Дата перерегистрации:19.03.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:03220 - Аквакультура пресноводнаяОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706219833 - Бухарская область, Каганский район, НиёзхожиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления